Skip to content
o nás
Naša spoločnosť DF CREATIVE GROUP s.r.o. vznikla 13. januára 2003 (pôvodne ADOM . M STUDIO s.r.o.) ako architektonické a realizačné štúdio s cieľom poskytovať komplexné služby v oblasti architektúry a stavebníctva.

V roku 2005 sme založili kreatívne centrum Design factory a začali sa venovať aj prezentácii architektúry a organizovaniu kultúrnych a spoločenských podujatí. Následne sme v roku 2012 vybudovali a uviedli do prevádzky ďalší industriálny priestor Refinery Gallery.
Portfólio našich aktivít sa výrazne rozšírilo najmä v nadväznosti na objekt design factory na Bottovej 2, preto sme sa v roku 2020 pri príležitosti 15. výročia jeho otvorenia rozhodli zmeniť pôvodný názov spoločnosti z ADOM . M STUDIO s.r.o. na DF CREATIVE GROUP s.r.o..

Nový názov nám takto aj do budúcnosti bude vždy pripomínať náš prvý priestor, ktorý sme museli opustiť.
Aktuálne sa blížime k otvoreniu nového kreatívneho centra Dve sýpky v Jarovciach, ktoré sme sami vytvorili a od roku 2023 bude zároveň našim novým sídlom.

Nové sídlo nebude len naším novým domovom, ale zároveň priestorom, kam sa presunú aj naše všetky aktivity, ako rôzne spoločenské akcie, výstavy i koncerty.

Veríme, že si k nám nájdete cestu a navštívite nás. Všetci ste vítaní..!
Záleží nám na dobrom výsledku, preto chceme robiť veci komplexne. Od prvej myšlienky až do posledného detailu.

Preto u nás stretnete nielen architektov, projektantov a dizajnérov, ale aj stavbyvedúcich, rozpočtárov, stavbárov a ostatných členov tímu, ktorí Vám vždy radi pomôžu a budú Vás sprevádzať počas Vašej cesty za dobrou architektúrou.
Nie je nám ľahostajné životné prostredie a kultúrne dedičstvo, preto k jeho zmenám pristupujeme vždy s úctou a rešpektom, čoho dôkazom sú aj naše diela, za ktoré sme získali viaceré významné ocenenia.

Našou špecializáciou sú nielen konverzie industriálnych stavieb ale aj moderná architektúra.

Každý náš tvorivý zásah do existujúceho prostredia by mal prinášať len nadčasové a trvalo udržateľné hodnoty. To je náš cieľ a naša vízia.
Predošlé
Ďalšie